Soothing & Moisture Aloe Vera 90% Toner

$14

Është një toner hidratues dhe qetësues jo ngjitës që përmban 90% aloe vera. Toneri i ujshëm, i freskët dhe plot Aloe Vera ndihmon në hidratimin dhe qetësimin e lëkurës. Ka një formulë thithëse të shpejtë dhe miqësore për lëkurën, e përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës. Vitaminat nga Aloe Vera si vitamina E, C dhe minerale të tjera e mbajnë lëkurën të hidratuar dhe e mbrojnë atë nga rrezet UV. Natyrisht ndalon melaninën nga dielli dhe parandalon njollat dhe qukat.

HURRY! ONLY 65 LEFT IN STOCK.
+ -

Është një toner hidratues dhe qetësues jo ngjitës që përmban 90% aloe vera. Toneri i ujshëm, i freskët dhe plot Aloe Vera ndihmon në hidratimin dhe qetësimin e lëkurës. Ka një formulë thithëse të shpejtë dhe miqësore për lëkurën, e përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës. Vitaminat nga Aloe Vera si vitamina E, C dhe minerale të tjera e mbajnë lëkurën të hidratuar dhe e mbrojnë atë nga rrezet UV. Natyrisht ndalon melaninën nga dielli dhe parandalon njollat dhe qukat.

It’s a nonsticky moisturizing and soothing toner containing 90% aloe vera. The watery, fresh toner with vivid Aloe Vera helps moisturize and calm down the skin. It has a fast absorbing and skin friendly formula suitable for all skin types. Vitamins from Aloe Vera such as vitamin E, C and other minerals keep the skin moisturized and protect against UV rays. Naturally suppresses melanin from the sun and prevents freckles/spots.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Soothing & Moisture Aloe Vera 90% Toner”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tags: ,
Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

A password will be sent to your email address.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories