Shea Butter Steam Cream Fresh

$19

Një krem hidratues i formuluar me gjalpë shea për të ndihmuar lëkurën të ruajë hidratimin. Teknologjia e saj lejon depërtimin më të thellë duke siguruar një rrezatim të lëkurës nga brenda jashtë. Formuluar në mënyrë unike si një xhel për një hidratim të lehtë. Hidratim 48 orësh për fytyrën, trupin dhe duart. I përshtatshëm për shumicën e llojeve të lëkurës, ideal për lëkurë të yndyrshme ose mikse.

+ -

Një krem hidratues i formuluar me gjalpë shea për të ndihmuar lëkurën të ruajë hidratimin. Teknologjia e saj lejon depërtimin më të thellë duke siguruar një rrezatim të lëkurës nga brenda jashtë. Formuluar në mënyrë unike si një xhel për një hidratim të lehtë. Hidratim 48 orësh për fytyrën, trupin dhe duart. I përshtatshëm për shumicën e llojeve të lëkurës, ideal për lëkurë të yndyrshme ose mikse.

A nourishing moisturizer formulated with rich shea butter to help skin retain moisture. Its steam technology allows for deeper penetration ensuring inside-out radiance. Uniquely formulated as a gel for lightweight hydration. 48 hour lasting moisture for face, body and hands. Suitable for most skin types, ideal for oily or combination skin.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Shea Butter Steam Cream Fresh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tag:
Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

A password will be sent to your email address.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories