Ginseng Gold Silk 24K Gold Ampoule

$30

Redukton shenjat, qukat, njollat e errëta dhe problemet e tonit të pabarabartë të lëkurës me ampulat prej arit të pastër 99%. Rrit efikasitetin e lëkurës për të qenë më e fortë, e bukur dhe rinore me toksinat më të mira duke filluar nga ari i pastër 24K që ndihmon në ndërtimin e kolagjenit 8 herë më shumë në lëkurë, deri te fuqina e xhinsengut Korean 6-vjeçar që ndihmon në mbrojtjen e qelizave të lëkurës duke I bërë më të shëndetshëme, të pasura me anti-oksidues dhe më fleksible. Tekstura është e lehtë dhe jo-ngjitëse, duke e bërë atë që të thithet butësisht në lëkurë pa e bërë lëkurën të vajosur.

+ -

Redukton shenjat, qukat, njollat e errëta dhe problemet e tonit të pabarabartë të lëkurës me ampulat prej arit të pastër 99%. Rrit efikasitetin e lëkurës për të qenë më e fortë, e bukur dhe rinore me toksinat më të mira duke filluar nga ari i pastër 24K që ndihmon në ndërtimin e kolagjenit 8 herë më shumë në lëkurë, deri te fuqina e xhinsengut Korean 6-vjeçar që ndihmon në mbrojtjen e qelizave të lëkurës duke I bërë më të shëndetshëme, të pasura me anti-oksidues dhe më fleksible. Tekstura është e lehtë dhe jo-ngjitëse, duke e bërë atë që të thithet butësisht në lëkurë pa e bërë lëkurën të vajosur.

Reduces blemishes, freckles, dark spots and uneven skin tone problems with ampoules from pure gold 99%. Increase the efficiency of the skin to be strong, beautiful and youthful with the best toxins from 24K pure gold that helps build collagen up to 8 times to the skin, to the power of 6-year-old Korean ginseng that helps protect skin cells to be healthy, rich in anti-oxidants and more flexible. The texture is light and non-sticky, making it absorb gently into the skin without making the skin oily.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Ginseng Gold Silk 24K Gold Ampoule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

A password will be sent to your email address.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories