Ampoule

Showing all 2 results

  • Sort by
  • Ginseng Gold Silk 24K Gold Ampoule $30

    Redukton shenjat, qukat, njollat e errëta dhe problemet e tonit të pabarabartë të lëkurës me ampulat prej arit të pastër 99%. Rrit efikasitetin e lëkurës për të qenë më e fortë, e bukur dhe rinore me toksinat më të mira duke filluar nga ari i pastër 24K që ndihmon në ndërtimin e kolagjenit 8 herë më shumë në lëkurë, deri te fuqina e xhinsengut Korean 6-vjeçar që ndihmon në mbrojtjen e qelizave të lëkurës duke I bërë më të shëndetshëme, të pasura me anti-oksidues dhe më fleksible. Tekstura është e lehtë dhe jo-ngjitëse, duke e bërë atë që të thithet butësisht në lëkurë pa e bërë lëkurën të vajosur.

  • Good Skin Madecassoside Ampoule

    Një ampulë qetësuese që ndihmon për kujdesin ndaj lëkurës së ashpër lehtësisht. Përmban Madecassoside dhe 3 përbërës me prejardhje nga perimet (vajin e farave të Echium plantagineum, vajin e farave të lulediellit, ekstrakt nga hardhia e lules Balloon) për të ndihmuar në qetësimin e lëkurës. Është një lloj xheli i lagësht që sjell një ndjesi të butë hidratuese në lëkurë. Funksionon për të gjitha llojet e lëkurës.

No products were found matching your selection.

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

A password will be sent to your email address.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories